Ogłoszenia parafialne

29 sierpnia - XXI Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

29.08.2021

1. W środę 1 września będziemy obchodzić 82-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej. W tym dniu w naszym kościele o godz. 17.00. Msza św. w intencji poległych w obronie Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego w środę 1.09. o g. 19.15 w kościele.

3. Wszystkie osoby przeżywające rekolekcje ODDANIE 33 przed beatyfikacją Prymasa tysiąclecia zapraszamy 3 września na Mszę św. o godz. 18:30, a po niej na nabożeństwo pokutne. Zakończenie rekolekcji 8 września na Mszy św. o godz. 18:30.

4. 3 września przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 8.30 i 17.00. Spowiedź rano i po południu od g. 16.30. Przypominamy dzieciom i młodzieży o uczestnictwie w nabożeństwach pierwszopiątkowych. Wszystkich zachęcamy do spowiedzi i przyjęcia komunii św. 

5. Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię świętą zapraszamy na przygotowanie do rocznicy tego wydarzenia. Będziemy spotykać się w każdy I piątek miesiąca. Pierwsze takie spotkanie w najbliższy piątek na Mszy św. o godz. 17:00. Wtedy dzieci dostaną specjalne książeczki do spowiedzi w I piątki miesiąca. Zapraszamy także pozostałe dzieci z klas starszych.

6. W sobotę 4.09. pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.30 i 17.00. Msza św. dla członków Żywego Różańca św. o godz. 8.30. 

7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę 18 września. W ten sposób chcemy podziękować za beatyfikację Prymasa Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. W sposób szczególny zapraszamy osoby uczestniczące w rekolekcjach ODDANIE 33, których akty zawierzenia siebie i swoich rodzin złożymy na Jasnej Górze. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej. 

8. W naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Mateusza Kielarskiego, rezydenta naszej parafii oraz kleryka Kamila. Życzymy księżom wszelkiego błogosławieństwa i wielu łask w pracy duszpasterskie w naszej wspólnocie.

9. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11.30 będzie miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci z naszej parafii. Do udziału w niej zapraszamy zwłaszcza dzieci, ich rodziców, nauczycieli, wychowawców i opiekunów. Dzieci z klas I prosimy o przyniesienie do poświęcenia plecaki z przyborami szkolnymi.

10. W następną niedzielę - w I niedzielę miesiąca - tradycyjnie ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace przy naszej świątyni.

11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30